close
متخصص ارتودنسی
َKorean Actress Info
loading...

✿ Panorama ✿ پانوراما ✿

All You Need To Know About Korean Actress هرگونه اطلاعاتی که باید درباره ی بازیگران رن کره ای داشته باشید

구혜선 / Koo Hye Sun - گوء های سون (Profile)

✿ Yalda ✿ یلدا ✿ Visits : 85 : 1:25 PM Comments ()

 

Koo Hye Sun

 

Name/نام구혜선 / Koo Hye Sun (Gu Hye Seon) /گو  های سان

Chinese name /  نام چینی具惠善 / Ju Hui Shan / جو هویی شان

Profession/حرفه: Actress, singer, movie director, producer, and author / بازیگر ، خواننده ، کارگردان ، تهیه کننده و نویسنده

Birthdate :  1984-Nov-09

Birthplace /محل تولد Gyeyang, Incheon, South Korea / گیه یانگ ، اینچئون ، کره جنوبی

Height : 163cm

Weight : 42kg

Star sign/ستاره تولد: Scorpio /عقرب

Blood type/گروه خونی: A

Talent agency: YG Entertainment

한가인 / Han Ka In - هان گا این (Profile)

✿ Yalda ✿ یلدا ✿ Visits : 52 : 4:52 PM Comments ()

Han Ka In

 

 Profile / پروفایل :

Name / نام 한가인 / Han Ka In (Han Ga In) / هان گا این

Real name / نام واقعی 김현주 / Kim Hyun Joo (Gim Hyeon Ju) / کیم هیون جو

Profession / حرفه : Actress and model / خواننده و مدل

Birthdate: 1982-Feb-25

Birthplace  / محل تولد : Seoul, South Korea / کره ، کره ی جنوبی

Height: 167cm

Weight: 49kg

Star sign / ستاره تولد : Aquarius /

Blood type / گروه خونی : AB

Family خانواده : Sister, husband/actor Yun Jung Hoon, and father-in-law/actor Yeon Kyu Jin  / خواهر ، همسر ( بازیگر یون جانگ هون) و پدر شوهر (بازیگر یون کیو جین)

Talent agency: BH Entertainment

Trivia / جزئیات :

Education / تحصبلات : Paiwha Girls' High School, Kyunghee University (Tourism degree)

Hobbies / سرگرمی ها : Listening to sad music / گوش دادن به آهنگ غمگین

수지 - Suzy - سوزی (Profile)

✿ Yalda ✿ یلدا ✿ Visits : 48 : 0:24 AM Comments ()

 

  Suzy

 


Profile

Name: 수지 / Suzy

Real name: 배수지 / Bae Soo Ji (Bae Su Ji)

Profession: Singer and actress

Birthdate: 1994-Oct-10 (age 20)

Birthplace: Buk, Gwangju, South Korea

Height: 168cm

Weight: 47kg

Star sign: Libra

Blood type: AB

Family: Younger brother

Talent agency: JYP Entertainment

Trivia

Education: Seoul Arts High School

KPOP group: Miss A (vocalist)

Religion: Roman Catholic

박정아 - Park Jung Ah - پارک جونگ آ (Profile)

✿ Yalda ✿ یلدا ✿ Visits : 79 : 1:25 PM Comments ()

 

Name/نام박정아 / Park Jung Ah /Bak Jeong Ah/پارک جونگ آ

Profession/حرفه: Actress and singer/خواننده و بازیگر

Birthdate/ تاریخ تولد :Feb-24-1981

Birthplace /محل تولد: South Korea/کره جنوبی

Height/فد: 169cm

Weight/وزن: 48kg

Star sign/ستاره تولد: Pisces/حوت

Blood type/گروه خونی: B

Talent agency: Star Empire

Education/تحصیلات: Dongduk Women’s University/دانشگاه دانگوک 

Kpop group/گروه  Kpop: Former member of Jewelry/عضو گروه دختران Jewelry قدیم

Ads
PANORAMA
Profile Pic
Welcome to ✿Panorama✿ Web Site. Hope you have nice moments in our blog. Panorama✿ is a Site that you can find every thing that you✿ want to know. Please tell us about thing that you need to know. actually you can contact us and let us know your ideas & you can registry to post on Panorama. We'll try to do our best.
Video Clip
User Info
نام کاربری :
رمز عبور :
  • Forgot Password?
  • Category
    Musics & Albums
    Images
    Drama Series
    Auto Link
    دوست عزیز لطفا برای تبادل لینک سایت مارا با عنوان مان لینک کنید،سپس مشخصات خود را در قسمت زیر وارد کنید تا بعد از تایید وجود لینک ما در سایت شما به صورت اتوماتیک لینک شوید. با تشکر مدیریت سایت
    عنوان :
    آدرس :
    کد : کد امنیتیبارگزاری مجدد
    کپی تنها با ذکر منبع

    توجه ! توجه !

    کاربر گرامی توجه داشته باشید

    هر گونه کپی برداری از سایت 

    بدون ذکر منبع و آدرس سایت

    ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد .

    Actors Panorama Page
    Lee Min Ho

    Ahn Jae Hyun

    Jung Il Woo

    Kim Hyun Joong

    (مشخصات) سریال ها - ِDrama Info

     (مشخصات) وارثان 2013


    مشخصات ذائقه شخصی

    سریال شکارچی شهر - City Hunter


    سریال پسران فراتر از گل - Boys Over Flowers

    Panorama Channel
    Online Chat
    Page Translator

    Html


    © 2015 www.panorama.rzb.ir