close
متخصص ارتودنسی
현우 - Hyun Woo - هیون وو
loading...

✿ Panorama ✿ پانوراما ✿

현우 - Hyun Woo - هیون وو پروفایل

현우 - Kim Hyun Woo - کیم هیون وو (Profile)

✿ Yalda ✿ یلدا ✿ Visits : 20 : 0:20 AM Comments ()

Profile

Name: 현우 / Hyun Woo (Hyeon Woo)

Real name: 김현우 / Kim Hyun Woo (Kim Hyeon Woo)

Profession: Actor, singer, and MC

Birthdate: 1985-Jan-18

Height: 182cm

Weight: 65kg

Star sign: Capricorn

Blood type: O

Talent agency: SidusHQ

Trivia

KPOP group name: 24/7

From November 26, 2010 - November 11,2011, he co-hosted KBS Music Bank with actress Kim Min Ji.




دوست عزیز خوش آمدید این مطلب برای کابران عضو قابل مشاهده است ، خواهشمندیم جهت مشاهده مطالب در سایت پانوراما عضو شوید و به تمامی امکانات سایت دسترسی پیدا کنید. با تشکر مدیر سایت


براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :
Comment For This Post

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
Ads
PANORAMA
Profile Pic
Welcome to ✿Panorama✿ Web Site. Hope you have nice moments in our blog. Panorama✿ is a Site that you can find every thing that you✿ want to know. Please tell us about thing that you need to know. actually you can contact us and let us know your ideas & you can registry to post on Panorama. We'll try to do our best.
Video Clip
User Info
نام کاربری :
رمز عبور :
  • Forgot Password?
  • Category
    Musics & Albums
    Images
    Drama Series
    Auto Link
    دوست عزیز لطفا برای تبادل لینک سایت مارا با عنوان مان لینک کنید،سپس مشخصات خود را در قسمت زیر وارد کنید تا بعد از تایید وجود لینک ما در سایت شما به صورت اتوماتیک لینک شوید. با تشکر مدیریت سایت
    عنوان :
    آدرس :
    کد : کد امنیتیبارگزاری مجدد
    کپی تنها با ذکر منبع

    توجه ! توجه !

    کاربر گرامی توجه داشته باشید

    هر گونه کپی برداری از سایت 

    بدون ذکر منبع و آدرس سایت

    ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد .

    Actors Panorama Page
    Lee Min Ho

    Ahn Jae Hyun

    Jung Il Woo

    Kim Hyun Joong

    (مشخصات) سریال ها - ِDrama Info

     (مشخصات) وارثان 2013


    مشخصات ذائقه شخصی

    سریال شکارچی شهر - City Hunter


    سریال پسران فراتر از گل - Boys Over Flowers

    Panorama Channel
    Online Chat
    Page Translator

    Html


    © 2015 www.panorama.rzb.ir