close
متخصص ارتودنسی
blood
loading...

✿ Panorama ✿ پانوراما ✿

김갑수 - Kim Kap Soo - کیم گاپ سو (Profile)

안재현 - Ahn Jae Hyun - عکس های زیبا و جدید سری 1 - Pictures 1st Series

✿ Yalda ✿ یلدا ✿ Visits : 175 : 5:25 PM Comments ()

  

برای دیدن بقیه عکس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

Ahn Jae Hyun Images 2nd Series - عکس های جدید جاء هیون سری 2

✿ Erina ✿ ارینا ✿ Visits : 128 : 9:43 PM Comments ()

Zoom

برای دیدن ادامه ی عکس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

 

안재현 - Ahn Jae Hyun - آه ن جاء هیون (Profile)

✿ Yalda ✿ یلدا ✿ Visits : 68 : 4:44 PM Comments ()

 Ahn Jae Hyun

 

Profile

Name: 안재현 / Ahn Jae Hyun (An Jae Hyeon)

Profession: Model, MC, and actor

Birthdate: 1987-Jul-01 (age 27)

Height: 186cm

Star sign: Cancer

 Talent agency: ESteem, HB Entertainment

백승환 - Baek Seung Hwan - بک سئونگ هوان (Profile)

✿ Yalda ✿ یلدا ✿ Visits : 36 : 0:37 AM Comments ()

Profile

Name: 백승환 / Baek Seung Hwan

Profession: Actor

Birthdate: 1998-Apr-17 (age 16)

Star sign: Aries

구혜선 / Koo Hye Sun - گوء های سون (Profile)

✿ Yalda ✿ یلدا ✿ Visits : 79 : 1:25 PM Comments ()

 

Koo Hye Sun

 

Name/نام구혜선 / Koo Hye Sun (Gu Hye Seon) /گو  های سان

Chinese name /  نام چینی具惠善 / Ju Hui Shan / جو هویی شان

Profession/حرفه: Actress, singer, movie director, producer, and author / بازیگر ، خواننده ، کارگردان ، تهیه کننده و نویسنده

Birthdate :  1984-Nov-09

Birthplace /محل تولد Gyeyang, Incheon, South Korea / گیه یانگ ، اینچئون ، کره جنوبی

Height : 163cm

Weight : 42kg

Star sign/ستاره تولد: Scorpio /عقرب

Blood type/گروه خونی: A

Talent agency: YG Entertainment

김갑수 - Kim Kap Soo - کیم گاپ سو (Profile)

✿ Yalda ✿ یلدا ✿ Visits : 33 : 0:21 AM Comments ()

Profile

Name: 김갑수 / Kim Kap Soo (Kim Gap Su)

Also known as: Kim Kab Soo / Kim Gab Soo / Kim Gab Su

Profession: Actor

Birthdate: 1957-Apr-07 (age 58)

Birthplace: South Korea

Height: 173cm

Weight: 64kg

Star sign: Aries

Family: One daughter

Talent agency: HUNUS Creative

Trivia

 

Debut: 1977

Ads
PANORAMA
Profile Pic
Welcome to ✿Panorama✿ Web Site. Hope you have nice moments in our blog. Panorama✿ is a Site that you can find every thing that you✿ want to know. Please tell us about thing that you need to know. actually you can contact us and let us know your ideas & you can registry to post on Panorama. We'll try to do our best.
Video Clip
User Info
نام کاربری :
رمز عبور :
  • Forgot Password?
  • Category
    Musics & Albums
    Images
    Drama Series
    Auto Link
    دوست عزیز لطفا برای تبادل لینک سایت مارا با عنوان مان لینک کنید،سپس مشخصات خود را در قسمت زیر وارد کنید تا بعد از تایید وجود لینک ما در سایت شما به صورت اتوماتیک لینک شوید. با تشکر مدیریت سایت
    عنوان :
    آدرس :
    کد : کد امنیتیبارگزاری مجدد
    کپی تنها با ذکر منبع

    توجه ! توجه !

    کاربر گرامی توجه داشته باشید

    هر گونه کپی برداری از سایت 

    بدون ذکر منبع و آدرس سایت

    ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد .

    Actors Panorama Page
    Lee Min Ho

    Ahn Jae Hyun

    Jung Il Woo

    Kim Hyun Joong

    (مشخصات) سریال ها - ِDrama Info

     (مشخصات) وارثان 2013


    مشخصات ذائقه شخصی

    سریال شکارچی شهر - City Hunter


    سریال پسران فراتر از گل - Boys Over Flowers

    Panorama Channel
    Online Chat
    Page Translator

    Html


    © 2015 www.panorama.rzb.ir